Mobil İnternet Reklamları


  Mobil İnternet Reklamları Nedir ?

Mobil internet reklamları, cep telefonlarından mobil internet kullanımının artması ile gelişen yeni reklam mecrası olarak hayatımıza daha fazla girmeye başladı.

Mobil internet reklamları sadece mobil internet sayfalarında banner yayınlayarak değil aynı zamanda mobil uygulamalar içerisinde banner kullanımı ile de gerçekleşebiliyor.

Markalar, web kampanyalarına paralel olarak artık mobil mecrada da reklam iletişimi sağlayabiliyorlar.


 Firmanıza Ne Sağlar?

Mobil internet sayfaları ve başta Iphone olmak üzere mobil uygulamaların kullanımının artması ile mobil dünyada ciddi sayfa görüntülenme rakamlarına ulaştı.

Özellikle daha küçük bir ekranda dikkatin yoğunlaştığı bir ortamda reklamınızın görünme imkanı artarken web destekli kampanyanızın mobilde de tamamlayıcı olarak yönetilmesine olanak sağlar.  Dataport Firmanıza Ne Sunuyor ?

Dataport aşağıdaki konularda firmanıza hizmet sunmaktadır;

  1. Medya Planlama,
  2. Reklam sonrası aksiyon planlama (Click-2-Call, Click-2-SMS, Form Doldurma),
  3. Yönlendirilecek sayfa geliştirme desteği (Mobil landing page),
  4. Cihaz,
  5. Raporlama.

 Kimler İçin Uygundur ?

Düşük bütçelerle reklam yapabilme olanağı sayesinde tüm firmalar için ideal bir reklam mecrasıdır.


 Mobil Pazarlama Çözümleri Nelerdir ?

Mobil Pazarlama, dünyadaki gelişimine paralel büyüme ve gelişimi ülkemizde de gösteriyor. Bu gelişimin temelinde teknolojideki gelişme kadar mobilin marka ile tüketici arasında kurduğu “keyifli” pazarlama iletişiminin de rolü bulunuyor.

Ülkemizde, cep telefonu kullanımındaki hızlı artış bu kanalın pazarlama amaçlı kullanımı için olan ilgiyi arttırıyor. Mobilite, markaların pazarlama aktivitelerinin etkinliğini takip etmelerine kolaylaştırıyor. Klasik bir pazarlama kampanyasının içerisine eklenen mobil “call-to-action” uygulama sayesinde kampanya ve seçilen iletişim kanalının etkinliği hakkında sağlıklı ölçümleme yapılması sağlanıyor.

Tüketicinin cep telefonunun her zaman yanında ve her zaman açık durumda olması, marka ve içerik sağlayıcıların hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşabiliyorlar olmasını sağlıyor. Artık evde, işyerinde, arabada, tatilde kısaca her yerde pazarlama mesajını alan ve ilgi duyduğu mesaja yine mobil olarak dönüş yapabilen yeni bir tüketici kitlesi ile karşı karşıyayız. Mobilite’yi ister tek başına ister klasik pazarlama karmasının içerisinde kullanarak hedef kitleye etkili ve ölçülebilir şekilde ulaşmak artık mümkün..

Dataport, doğru strateji ve doğru araçlarla müşterilerinize ulaşmanıza destek sağlar.

Mevcutta Dataport müşterisi iseniz Toplu SMS gönderim yapabilmek için Teleportplus.com.tr sitemize giriş yapabilir ya da Toplu SMS Hizmeti Kullanımı ile ilgili tüm sorularınız ve tarife ücretleri için bize ulaşabilirsiniz; destek@dataport.com.tr