dataport.com.tr © 2013

Telefon: +90 (850) 333 76 78      E- mail: info@dataport.com.tr

Dataport ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

Active Directory SMS Uygulaması 

Active Directory SMS Nedir?

 

Active Directory SMS uygulaması, Microsoft Active Directory uygulaması kullanan firmalarda kullanıcı bilgilerinin SMS ile cep telefonuna ulaştırılmasını sağlayan servistir.

 

Firmanıza Ne Sağlar?

 

Çok kullanıcılı firmalarda sistemlere giriş için kullanıcı şifrelerini unutan kullanıcılar operasyonel yük oluşturmaktadır. Microsoft Active Directory uygulaması ile entegre Active Directory SMS uygulaması kullanıcılar gönderecekleri bir SMS mesajı ile yeni şifrelerini cep telefonlarına alabilmektedir.

 

Bu uygulama sayesinde kurumsal firmalarda iç kullanıcılar için oluşan destek ihtiyacı önemli ölçüde giderilebilmektedir.

 

Hangi Fonksiyonları Sunar?

 

-  İnteraktif SMS servis numarası tanımlama

-  Active Directory şifre yenileme deseni belirleme

-  Yenilenen şifre gönderim mesaj maskeleme

-  Şifre yenileme mesajı için şifre tanımlama

-  Yenilenen şifre ömür bilgisi tanımlama

 

Kimler İçin Uygundur?

 

Active Directory SMS uygulaması altyapılarında Microsoft Active Directory kullanılan ve çok sayıda kullanıcısı bulunan tüm kurumsal firmalar için idealdir.

 

 

Teleport Toplu SMS programı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

http://www.teleport.com.tr