dataport.com.tr © 2013

Telefon: +90 (850) 333 76 78      E- mail: info@dataport.com.tr

Dataport ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmeti Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş., Türk Telekomünikasyon A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

Pazarlama Seti 

Pazarlama Seti ile müşterilerinize etkin iletişim ve kampanyalar düzenlerken, bir yandan da yeni müşteriler kazanmak ister misiniz?

 

TeleportPlus ile artık bu mümkün. Turkcell Pazarlama Seti Başlangıç Paketi, müşterilerinizi anlamak ve daha iyi hizmet vermek için onlara anında ve her yerde ulaşmanızı sağlayan etkin çözümlerden oluşuyor. Sizde bu çözümleri kullanarak müşterilerinizin tercih ve davranışlarını öğrenebilir, hızlı, maliyet avantajlı ve kişiye özel hizmetler sağlayabilirsiniz. TeleportPlus programına entegre edilmiş Turkcell Pazarlama Seti Başlangıç Paketi ile Toplu Mesajlaşma, Turkcell İnteraktif ve Turkcell’lilere Mesaj servislerini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Üstelik programa Ücretsiz sahip olacaksınız…

 

Kampanyaya 18 Kasım 2013 - 18 Şubat 2014 tarihleri arasında abone olan firmalar, aboneliklerinin ilk 3 ayı 89 TL yerine sadece 49 TL ödeyecektir ve bu süre içerisinde cayma bedeli alınmayacaktır.

 

Paket İçerik:

 

-    Toplu Mesajlaşma 500 adet/ay  

-    Turkcell İnteraktif 50 adet/ay

-    Turkcell’lilere Mesaj 150 adet/ay

 

Ücret:

 

12 ay taahhütlü paketin fiyatı 89TL/ay

(Servislerin ayrı ayrı sunulması durumunda ücreti 129 TL/ay)

 

Pazarlama Seti Başlangıç Paketi Nedir?

 

Pazarlama Seti Başlangıç Paketi, pazarlama faaliyetleri için mobil mecrayı kullanmayan şirketlerin, mevcut ve potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlayan pazarlama çözümleri bütünüdür.

 

Pazarlama Setini Nasıl Alabilirim?

 

Pazarlama Setini almak için 0850 333 76 78 no’lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Pazarlama Seti Başlangıç Paketi İçeriği Nedir?

Pazarlama Seti başlangıç Paketi içeriğinde her ay için 500 adet Toplu Mesajlaşma, 50 adet Turkcell İnteraktif ve 150 adet Turkcell’lilere Mesaj tanımlanır. Toplu Mesajlaşma kapsamında Toplu SMS, Toplu MMS, TC Kimlik No’ya SMS, Vergi No’ya SMS, Mobil Anket, Mobil Broşür gibi mevcut veya daha sonradan devreye alınıp Toplu Mesajlaşma altında yer alacak mesajlaşma servisleri kullanılabilir.

 

Pazarlama Seti Başlangıç Paketi Ücreti Nedir?

 

Pazarlama Seti Başlangıç Paketi 12 ay taahhütlü bir pakettir ve aylık fiyatı KDV ve ÖIV dahil 89 TL’dir. Ancak 18 Kasım 2013 ve 18 Şubat 2013 tarihleri arasında abonelik yapan firmaların abonelikleri ilk 3 ay 89 TL yerine 49 TL ücretlendirilecektir ve bu süre içerisinde taahhütten vazgeçilmesi durumunda cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Örneğin, 1 Aralık’ta abonelik yapan firma 1 Mart tarihine kadar 89 TL yerine 49 TL'den ücretlendirilir ve bu süre içerisinde taahhütten vazgeçerse cayma bedeli yansıtılmaz. 1 Mart’tan sonra taahhütten vazgeçerse 1 Aralık itibariyle cayma bedeli yansıtılır.

 

Paket İçerikleri Bir Sonraki Aya Devreder Mi?

 

Toplam taahhüt süresini aşmayacak şekilde, kullanılmayan mesajlar bir sonraki aya devredilir. Örneğin 12 aylık taahhüt Ocak 2014’de başlar ise, Aralık 2014’e kadar kullanılmayan mesajlar devredilir, Aralık 2014 sonunda, taahhüt süresinin bitmesi ile kalan mesajlar silinir.

 

 

Teleport Toplu SMS programı ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

http://www.teleport.com.tr